Zaproszenie do udziału w wielkopolskiej debacie „Jak zapewnić uczniom bezpieczeństwo w szkole?”

Data publikacji: 16.03.2016

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wezmą udział w wielkopolskiej debacie o edukacji pt. „Jak zapewnić uczniom bezpieczeństwo w szkole?”. Organizatorami przedsięwzięcia jest Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann wspólnie z Wielkopolskim Kuratorem Oświaty. Gościem honorowym wydarzenia będzie Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska.

Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann wspólnie z Wielkopolskim Kuratorem Oświaty zapraszają na wielkopolską debatę o edukacji pt. „Jak zapewnić uczniom bezpieczeństwo w szkole?”, w której uczestniczyć będzie Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska. W spotkaniu udział wezmą policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy na co dzień zajmują się bezpieczeństwem dzieci i młodzieży.

Dyskusja z udziałem parlamentarzystów, samorządowców, dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli, rodziców, policjantów, przedstawicieli związków zawodowych oraz ekspertów odbędzie się w poniedziałek

 

21 marca br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, pawilon 15 (wejście od ul. Głogowskiej), sala 1 FG, w godz. 10.00 – 15.00.Celem debaty jest podjęcie tematyki związanej z bezpieczeństwem uczniów, obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz wypracowanie propozycji zmian, ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa w szkołach.

Więcej o wydarzeniu tutaj

 

Źródło: wielkopolska.policja.gov.pl