Pożegnanie nadinsp. Ireny Doroszkiewicz

Data publikacji: 10.03.2016

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu odbyło się uroczyste pożegnanie nadinsp. Ireny Doroszkiewicz z udziałem Zastępcy Komendanta Głównego Policji insp. Heleny Michalak. Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele władz samorządowych, miejskich, związków zawodowych, służb współpracujących z KWP, kadra kierownicza opolskiego garnizonu oraz zaproszeni goście.

Nadinsp. Irena Doroszkiewicz pożegnała się ze sztandarem Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu i złożyła meldunek Zastępcy Komendanta Głównego Policji o zdaniu obowiązków służbowych w opolskim garnizonie. Zastępca Komendanta Głównego Policji insp. Helena Michalak podziękowała Pani Generał - w imieniu p.o. Komendanta Głównego Policji mł. insp. Andrzeja Szymczyka - za profesjonalizm i realizację zadań na wysokim poziomie.

 

Za dotychczasową współpracę z nadinsp. Ireną Doroszkiewicz dziękowała m.in. Pani Wioletta Porowska Wicewojewoda Opolski i Pan Antoni Konopka Wicemarszałek Województwa Opolskiego. Za skuteczną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Opola a także realizację wielu cennych inicjatyw podziękował Prezydent Miasta Opola – Pan Arkadiusz Wiśniewski.

 

Nadinsp. Irena Doroszkiewicz nie kryła wzruszenia żegnając się ze swoimi współpracownikami. Dziękowała za każdy dzień służby. Zaznaczyła przy tym, że pracowała ze wspaniałymi ludźmi i choć czasami bywały trudne chwile, każdy problem udało się wspólnie rozwiązać.

 

 

 

Źródło: KWP w Opolu