Wprowadzenie zastępcy komendanta do spraw kryminalnych

Data publikacji: 04.03.2016

Inspektor Robert Żebrowski od dziś pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji do spraw kryminalnych. Wprowadzenia dokonał p.o. Komendanta Stołecznego Policji inspektor Piotr Owsiewski w obecności kadry kierowniczej stołecznego garnizonu.

Pełniący obowiązki Komendanta Stołecznego Policji insp. Piotr Owsiewski gratulując komendantowi awansu, przypomniał przebieg jego 24-letniej służby w Policji. - Przez te wszystkie lata insp. Robert Żebrowski pełnił służbę w pionie kryminalnym. Dał się w tym czasie poznać jako rzetelny i kompetentny oficer. Przed Panem duże wyzwanie, ale jestem przekonany, że dzięki zdobytemu przez te wszystkie lata doświadczeniu i doskonałej znajomości garnizonu stołecznego, podoła Pan realizacji wszystkich zadań – powiedział insp. Piotr Owsiewski.

 

Komendant podziękował za zaufanie, wyraził również nadzieję na dalszą dobrą współpracę i zaangażowanie swoich podwładnych. – Służba w Policji wymaga od nas nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także pasji. W policjantach naszego garnizonu jest potencjał, dzięki któremu wiem, że sprostamy wyzwaniom, jakie niesie ta służba – powiedział insp. Robert Żebrowski.

 

 

Źródło: policja.pl