Pożegnanie Komendanta Stołecznego Policji

Data publikacji: 15.02.2016

Uroczyste pożegnanie Komendanta Stołecznego Policji nadinsp. Michała Domaradzkiego z udziałem Zastępcy Komendanta Głównego Policji insp. Jana Lacha, władz miejskich i samorządowych, zaproszonych gości, przedstawicieli związków zawodowych oraz współpracujących z KSP służb i kadry kierowniczej garnizonu stołecznego odbyło się dziś w Białej Sali Komendy Stołecznej Policji.

Niezwykle podniosła atmosfera towarzyszyła uroczystości pożegnania nadinspektora Michała Domaradzkiego z garnizonem stołecznym. Zdanie obowiązków służbowych Komendanta Stołecznego  nastąpiło w obecności Zastępcy Komendanta Głównego Policji insp. Jana Lacha. Pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Stołecznego Policji powierzono inspektorowi Piotrowi Owsiewskiemu.

 

Nadinspektor Michał Domaradzki pożegnał się ze sztandarem jednostki i złożył meldunek Zastępcy Komendanta Głównego Policji o zdaniu obowiązków służbowych w garnizonie stołecznym. Zastępca Komendanta Głównego Policji insp. Jan Lach podziękował generałowi - w imieniu p.o. Komendanta Głównego Policji mł. insp. Andrzeja Szymczyka - za profesjonalizm i realizowanie zadań na wysokim poziomie.

 

Za dotychczasową współpracę z nadinsp. Michałem Domaradzkim dziękował Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera. W imieniu Prezydent m.st. Warszawy za realizację wielu inicjatyw i skuteczną pracę nad zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańców stolicy podziękował Wiceprezydent m.st. Warszawy Pan Jarosław Jóźwiak.

 

Nadinspektor Michał Domaradzki nie krył wzruszenia żegnając się ze swoimi współpracownikami.

 

- Z pełną satysfakcją mogę powiedzieć, że zostawiam najlepszy garnizon w Polsce, który tworzą wspaniali ludzie, który wspierany jest przez formacje, instytucje i samorządy, aby swoje zadania wypełniał jak najlepiej. Dziękuję za każdy dzień pracy z wami, dobrą współpracę, zrozumienie problemów, które razem udało się nam rozwiązać. Teraz mój czas należy się moim najbliższym - powiedział generał.

 

Źródło: KSP