Informacyjny Serwis Policyjny

Zaproszenie na otwarcie komendy w Zabrzu

Zamieszczony Data publikacji 11.02.2016
W czwartek 11 lutego o 14.00 odbędzie się uroczyste otwarcie Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu. Budynek został poddany termomodernizacji, remontowi i standaryzacji. Serdecznie zapraszamy dziennikarzy wraz z fotoreporterami.

W 2014 roku rozpoczął się remont budynku komendy, obejmujący między innymi termoizolację, wymianę instalacji centralnego ogrzewania i elektrycznej, wykonanie nowego przyłącza wody i kanalizacji, remont pomieszczeń biurowych, a także adaptację pomieszczeń piwnicznych na szatnie. Budynek został także częściowo dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W grudniu 2015 roku firma budowlana zgłosiła zakończenie prac. Remont, wykonany zgodnie z Programem Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji, zapewni z pewnością wszystkim mundurowym warunki do efektywniejszej służby i zwiększenia komfortu przyjęć interesantów. Na uroczyste otwarcie Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu po remoncie serdecznie zapraszamy dziennikarzy wraz z fotoreporterami.

 

Jednocześnie informujemy, że w dniu uroczystości od 13.30 do 15.00 ulica 1-go Maja od skrzyżowania z ulicą de'Gaulle'a częściowo będzie wyłączona z ruchu. Na czas trwania uroczystości wystawione będą posterunki ręcznego kierowania ruchem. Prosimy, aby w tym dniu nie parkować pojazdów na parkingach przed Komendą Miejską Policji w Zabrzu po obu stronach jezdni. Dojazd do Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu odbywać się będzie ulicą Sobieskiego.

 

Źródło: slaska.policja.gov.pl

 
powrót
drukuj