Zaproszenie na XVII Policyjny Bieg w ramach XL Biegu Piastów

Data publikacji: 20.01.2016

Na Polanie Jakuszyckiej w dniach od 4 do 6 marca 2016 roku odbędzie się już XL Bieg Piastów –zaliczany do światowej listy biegów Worldloppet.

W ramach biegu głównego odbędzie się – XVII Policyjny Bieg Piastów. Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze, Niezależny Związek Zawodowy Policjantów wraz z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA- Region Jelenia Góra są współorganizatorami i aktywnie uczestniczyć będą w tej imprezie sportowo-rekreacyjnej.

Biegu Piastów to największa impreza sportowa organizowana na terenie Polski bierze w niej udział kilkanaście tysięcy osób z całego świata.

Głównym celem biegu jest popularyzowanie sportów zimowych wśród policjantów, podnoszenie ich sprawności fizycznej, propagowanie programów prewencji kryminalnej, a także realizacja zamierzeń na rzecz pozytywnego wizerunku Policji.  

Do udziału w zawodach chcielibyśmy zaprosić jak największą liczbę funkcjonariuszy , pracowników cywilnych oraz członków IPA .

 

XVII Policyjny Bieg Piastów odbędzie się:

  • 4 marca 2016 r. na dystansie 12,5 km stylem klasycznym
  • 5 marca 2016 r. na dystansie 54 km stylem klasycznym

 

Opłata startowa wynosi 50 zł ( zgodnie z zasadami zawartymi w Regulaminie XVII Policyjnego Biegu Piastów) i należy ją wnosić na konto Stowarzyszenia Biegu Piastów.

Zgłoszenie udziału w biegu należy dokonać na stronie internetowej www.bieg-pastow.pl.

 

Dodatkowych informacji udziela:

 st.insp.  Karina Ejzenberg  z Zespołu Kadr i Szkolenia Wydziału Wspomagającego KMP w Jeleniej Górze.

 tel. (75)75-20-433, (75)75-20-124

 tel. sł. 873-14-33

 

podinsp. Edyta Bagrowska

 

Źródło: ipapolska.pl