Policjantka z Wrocławia wśród najlepszych sportowców Dolnego Śląska w 2015 roku

Data publikacji: 12.01.2016

W Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbyła się Dolnośląska Gala Sportu, podczas której nagrodzeni zostali trenerzy i sportowcy, wyróżnieni w ramach 63. Plebiscytu Gazety Wrocławskiej. W uroczystości udział wzięło aż 1500 sportowców. Wśród 10 najlepszych dolnośląskich sportowców, znalazła się policjantka sierż. Paulina Bieć.

Sport jest jej pasją już od kilkunastu lat. Zaczynała od pływania. Obecnie trenuje Kickboxing. Ukończyła wrocławską Akademię Wychowania Fizycznego. Do Policji  wstąpiła, bo od dawna była zainteresowana mundurem i chciała czerpać satysfakcję z wykonywanego zawodu. Obecnie, pełniąc służbę w pionie  prewencji Komisariaty Policji Wrocław - Grabiszynek, kontynuuje karierę sportową, odnosząc sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

 

Paulina  Bieć, oprócz tytułów Mistrzyni Świata, ma na swoim koncie również  tytuły Mistrzyni Europy i Polski w Kickboxingu, w formułach K-1 oraz  Low-Kick. W październiku 2015 r. podczas Mistrzostw Świata w Belgradzie, zdobyła już piąty w swej karierze tytuł mistrzowski. W finale zawodów, pokonała reprezentantkę gospodarzy. Zdobywając w Belgradzie złoto, funkcjonariuszka obroniła tytuł, zdobyty przez nią wcześniej w Brazylii.

 

Jak sama przyznaje, do każdej walki zawsze jest bardzo dobrze przygotowana i  skupiona. Nie ukrywa, że wchodząc na ring zawsze ma więcej do stracenia niż przeciwniczka. Zdobyła wiele tytułów i musi ich bronić. Z biegiem lat nauczyła się jednak panować nad emocjami. Nigdy też nie lekceważy  przeciwniczek. W życiu, jak na ringu, wyznaje zasadę „fair play”.

 

Serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne.

 

fot. Gazeta Wrocławska

 

Źródło: policja.pl