Mikołajki z Policją (fotorelacja)

Data publikacji: 07.12.2015

Policyjne maskotki Sowa i Borsuk, radiowozy, robot pirotechniczny, punkt daktyloskopii – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowali policjanci dla dzieci w ramach akcji „Wymarzone Mikołajki”. Wśród dzieci biorących udział w imprezie charytatywnej byli również podopieczni Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

6 grudnia br. w podwarszawskim hotelu Brant w Wiązownie odbyły się „Wymarzone Mikołajki” dla dzieci z okolicznych domów dziecka, które od trzech lat organizuje Jakub Wesołowski wraz z przyjaciółmi. Na imprezie pojawili się się m.in. Monika Szczot, Weronika Rosati, Jarosław Kuźniar, Maciej Kurzajewski, Edyta Herbuś, Oliwier Janiak, Natalia Siwiec i Agnieszka Szulim. Gwiazdy, które przybyły na spotkanie, czytały najmłodszym bajki i chętnie uczestniczyły w mikołajkowej zabawie. Spotkanie uświetniły występy Dawida Kwiatkowskiego, Patrici Kazadi oraz Orkiestry Reprezentacyjnej Policji. Nie zabrakło także gier i zabaw przygotowanych przez policjantów z komendy głównej i stołecznej Policji. Imprezę z ramienia Policji koordynował Gabinet Komendanta Głównego Policji.

Główną atrakcją wieczoru była aukcja charytatywna obrazów, które gwiazdy namalowały razem z dziećmi. Pod młotek trafiły także: but Marcina Gortata, but Łukasza Piszczka, koszulka Borusii Dortmund z podpisami piłkarzy oraz piłka z autografami siatkarzy.  Dochód z aukcji został podzielony między trzy domy dziecka i Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, do której trafiło ponad 23 tys. zł.

Zobaczcie jak było!