Ogólnopolski bieg uliczny służb mundurowych za nami!

Data publikacji: 21.09.2015

19 września br. w Głuchołazach pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji odbył się 13. Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych na dystansie 10 km. Puchar Komendanta Głównego Policji zdobył reprezentant wojska Dawid Klaybord.

Najszybszym w grupie policjantów okazał się reprezentant Komendy Miejskiej Policji w Katowicach Łukasz Oślizło, na miejscu drugim uplasował się Artur Piotrowski z KWP z siedzibą w Radomiu. Trzecie miejsce na podium zajął Łukasz Michałowski z tej samej jednostki.

Najlepszą policjantką okazała się Anna Ficner ze Złotoryi. Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu dla najszybszej policjantki z Opolszczyzny zdobyła Monika Mrugała z komendy miejskiej w Opolu. 

Głównym celem biegu było propagowanie aktywnego stylu życia oraz integracja służb mundurowych. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Komendant Główny Policji, Minister Obrony Narodowej, Minister Spraw Wewnętrznych, Minister Sprawiedliwości oraz Marszałek Województwa Opolskiego. Współorganizatorami biegu była Komenda Główna Policji oraz Komenda Wojewódzka Policji w Opolu.