Przypominamy o konkursie "Moja służba"

Data publikacji: 24.04.2015

Stowarzyszenie Komendantów Policji Polskiej ogłosiło konkurs literacki "Moja służba" dla policjantów w służbie czynnej i w stanie spoczynku, którzy chcą się podzielić swymi wspomnieniami, przeżyciami, wrażeniami na temat pełnionej służby, jej codzienności, ale i niecodzienności, jej trudów, ale i satysfakcji.

Tematyka konkursu nie jest ograniczona do jakichś sensacyjnych bohaterskich bojów z przestępcami, ale może obejmować szerokie spectrum codziennej – na ogół pozbawionej spektakularnych elementów – policyjnej roboty. Organizatorzy liczą na odzew tych kolegów w mundurach, którzy już uprawiają twórczość w różnych formach literackich i publicystycznych, ale także tych, którzy – dając upust swym wewnętrznym potrzebom – piszą na przykład na blogach lub nawet "do szuflady".

Prace należy składać w siedzibie Stowarzyszenia bądź przesłać pocztą na adres: Stowarzyszenie Komendantów Policji Polskiej (KWP we Wrocławiu), 50-035 Wrocław, pl. Muzealny 2/4 z dopiskiem: „Konkurs literacki”, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 maja 2015 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Zapraszamy!
 

Źródło: komendancipolicji.pl

Pliki do pobrania