Mistrzostwa MSW w piłce nożnej

Data publikacji: 08.12.2014

W dniach 4-6 grudnia br. w Mielnie, pod patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji, odbyły się XI Halowe Mistrzostwa Polski Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w piłce nożnej „Mielno 2014”.

W mistrzostwach wystąpiło 22 drużyn. Najlepszą okazała się reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, która w finale po dogrywce (2:2, 0:0) i rzutach karnych (3:2) pokonała zespół Komendy Głównej Policji. W meczu o trzecie miejsce drużyna z KWP w Krakowie pokonała zespół ABW 1:0.

Królem strzelców został turnieju Piotr Kobeszko – zawodnik KWP w Katowicach. Najlepszym zawodnikiem został Krzysztof Stojanowski reprezentujący Centralne Biuro Śledcze Policji z Gorzowa Wielkopolskiego, a jego drużynie przyznano puchar fair play. Indywidualnie nagrodę fair play zdobył Tomasz Balcerak – ZW NSZZP ze Szczecina.