O skutecznej komunikacji

Data publikacji: 14.11.2014

Rozwijanie narzędzi komunikacyjnych, umacnianie tożsamości formacji i integracja środowiska policyjnego to główne tematy szkolenia dla oficerów prasowych z województwa śląskiego.

W dniach 13-14 listopada br. w Szczyrku odbyło się szkolenie "Rozwijanie systemu komunikacji w Policji. Podstawowe standardy komunikacji w śląskim garnizonie". Spotkanie, któremu towarzyszyły warsztaty case study, miało na celu usprawnienie komunikacji wewnętrznej, integrację środowiska i wypracowanie rozwiązań współpracy.

Na zaproszenie nadkom. Wojciecha Lewandowskiego, koordynatora ds. komunikacji wewnętrznej KWP w Katowicach, w szkoleniu po raz pierwszy uczestniczyli przedstawiciele Wydziału Komunikacji Społecznej KGP, kom. Beata Radoń i Beata Perkowska. Zaprezentowały one narzędzia komunikacyjne m.in. strony internetowe i intranetowe Komendy Głównej Policji oraz plany wydziału w najbliższej perspektywie.

Organizatorem szkolenia była Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

Film O skutecznej komunikacji (film)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik O skutecznej komunikacji (film) (format flv - rozmiar 6.71 MB)