Srebro dla naszych!

Data publikacji: 14.10.2014

Reprezentacja Komendanta Głównego Policji, pod przewodnictwem Andrzeja Kuczyńskiego, zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Służb Mundurowych, który odbył się na Węgrzech. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu!

Reprezentacja KGP nie zwalnia tempa. Po zajęciu trzeciego miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach Mołdawii i podczas X Europejskiego turnieju drużyn policyjnych w piłce nożnej o Puchar Komisarza Generalnego Policji Litewskiej zdobyła srebrny medal podczas II Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Sekcji Węgierskiej IPA.

Rozgrywki trwały od 9 do12 października. W finale nasza drużyna spotkała się z reprezentacją policji słowackiej. W meczu finałowym, w regulaminowym czasie gry padł wynik 0:0. Rozstrzygnięcia nie przyniosła też dogrywka. Zwycięzcę wyłoniono dopiero po serii rzutów karnych. Ostatecznie złoty medal wywalczyli Słowacy. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja gospodarzy.

Statuetkę najlepszego bramkarza turnieju zdobył nasz zawodnik, Witold Ślączka z KWP w Katowicach.