Uwaga, konkurs!

Data publikacji: 11.07.2014

Ogłaszamy konkurs na pseudonim lub nazwisko głównego bohatera komiksu kryminalnego, który zostanie wydany z okazji 95 – lecia Policji Państwowej. Serdecznie zachęcamy do udziału w zabawie. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody!

Z okazji przypadającej w tym roku 95. rocznicy powstania Policji Państwowej przygotowujemy dla wszystkich moc atrakcji. Jedną z nich będzie komiks dla dzieci i młodzieży, w którym policjant lub policjantka wspólnie z najmłodszymi rozwiązują skomplikowane zagadki kryminalne.

Czekamy na Państwa propozycje, jak powinien nazywać się główny bohater lub bohaterka tej rysunkowej historii. Jego nazwisko lub pseudonim powinno łatwo zapadać w pamięć i dobrze się kojarzyć, jak dobrze kojarzy się np. komisarz Alex, kapitan Sowa, czy kapitan Żbik.

Propozycje prosimy przesyłać do wtorku (15 lipca br.) do godz. 15.00 na adres e-mail: gazeta@policja.gov.pl. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody, a także spotkanie z Komendantem Głównym Policji. Ponadto nazwisko zwycięzcy zostanie umieszczone w gronie autorów przygotowywanego komiksu.

Serdecznie zachęcamy do udziału!