II nocny maraton dla służb mundurowych "RYŚ"

Data publikacji: 27.02.2014

Wszyscy, którzy mają chęć pokonać własne słabości, a także sprawdzić granice wytrzymałości Zarząd Terenowy NSZZFiP we Wrocławiu zaprasza na drugą edycję „RYSIA" - Nocnego Maratonu z Przygodami dla Służb Mundurowych i ich sympatyków, który odbędzie się z 5 na 6 kwietnia 2014 r. na terenie wokół Kątów Wrocławskich.

Na trasie długości biegu maratońskiego (którą można pokonać zarówno marszem jak i biegiem) uczestnicy będą musieli wykazać się rozlicznymi talentami i umiejętnościami, które zostaną poddane próbie na ukrytych punktach kontrolnych. Szczególnie przydatna będzie biegłość w posługiwaniu się kompasem i mapą, ponieważ każda drużyna samodzielnie wyznacza sobie trasę pomiędzy poszczególnymi punktami kontrolnymi.

Piękne okoliczności przyrody, duch zdrowej, sportowej rywalizacji, współdziałanie i wzajemne wsparcie ze strony członków drużyny sprawi, że „RYŚ" będzie jednym z bardziej zapadających w pamięć wydarzeń. Zwycięzcami imprezy będą wszyscy, którzy odważą się wziąć w niej udział - nikt nie pozostanie przegrany. Dodatkowo każdy uczestnik, który wystartuje w „biegu po łapę rysia" i zaliczy przynajmniej dwa punkty kontrolne, weźmie udział w losowaniu nagród.

Maraton odbędzie się w godzinach nocnych (start imprezy zaplanowano na godzinę 19.00) z 5 na 6 kwietnia 2014 r., na rozległym terenie wokół Kątów Wrocławskich.

Do udziału w imprezie można zgłaszać (drogą elektroniczą na adres patryk@ztfiolki.pl) wyłącznie zespoły 3-4 osobowe. Zgłoszenia wraz z wpisowym należy przesyłać najpóźniej do dnia 22 marca 2014 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
607 483 725 (Piotr), 607 161 214 (Patryk), 605 033 683 (Paweł).

Regulamin Maratonu znajduje się na stronie www.rys.ztfiolki.pl, a jego ostateczna wersja zostanie opublikowana 1 kwietnia 2014 r.