IX MIĘDZYNARODOWY EUROREGIONALNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Data publikacji: 28.09.2012

W dniach 21-22.09.2012 r. w hali sportowej Politechniki Rzeszowskiej odbył się IX MIĘDZYNARODOWY EUROREGIONALNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ organizowany przez IPA Region Rzeszów przy KMP w Rzeszowie. Impreza została objęta patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego i Urzędu Miasta Rzeszowa. W turnieju udział wzięło 9 drużyn:

  1. Urząd Miasta Rzeszów
  2. KWP PSP Rzeszów
  3. Kompania Piwowarska
  4. KMP Rzeszów
  5. IPA Straż Graniczna
  6. KWP Rzeszów
  7. Bać- Pol
  8. IPA Presov
  9. IPA Łańcut

Ze Słowacji zaszczyciła swoją obecnością drużyna IPA Presov, która nie opuściła turnieju od 2003 roku, kiedy to odbyły się pierwsze zawody tego typu.

W dniu 21.09.2012 r. (piątek) uczestnicy turnieju oraz goście zaproszeni uczestniczyli w IX Konferencji „Bezpieczeństwo Transgraniczne w Ruchu Drogowym i Ratownictwo Prewencyjne Państw Euroregionu Karpackiego”. 

W sobotę już od samego rana równocześnie na dwóch boiskach odbywały się zacięte, momentami dramatyczne i pełne emocji mecze. Zwycięzcami rozgrywek została drużyna IPA Straż Graniczna . Drugie miejsce przypadło drużynie KWP Rzeszów, a trzecie dla Urzędu Miasta Rzeszowa. Najlepszym strzelcem został Andrzej JUNG z IPA Straż Graniczna, natomiast najlepszym bramkarzem został wybrany Tomasz SŁOMIANA z KWP w Rzeszowie. Nagrody i dyplomy wręczył Z-ca Komendanta Miejskiego Policji nadkom. Konrad Wolak oraz p.o. Przewodniczący IPA Region Rzeszów Wacław Żurad. 

Podziękowania należą się szczególnie Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podkarpackiego, Urzędowi Miasta Rzeszowa oraz innym darczyńcom ,bez wsparcia których impreza nie byłaby tak udana. Nad zdrowiem czuwała obsługa z Centrum Medycznego MEDYK w Rzeszowie. 
Zarząd IPA Region Rzeszów dziękuje kolegom i koleżankom zaangażowanym w organizację imprezy.