Mistrzostwa Polski policjantów w maratonach MTB 2012

Data publikacji: 09.08.2012

2 września 2012 roku odbędą się Mistrzostwa Polski Policjantów w maratonach MTB. Start i meta oraz Biuro Zawodów znajdować się będą w miejscowości Obiszów (gmina Grębocice, woj. dolnośląskie) na boisku. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Zawody rozegrane zostaną na dystansie 35 kilometrów, jako wyścig terenowy, po naturalnej nawierzchni oraz ścieżkach specjalnie budowanych na potrzeby MTB, wchodzących w obszar obiektu Bike Park Obiszów. Suma przewyższeń okrążenia to około 500 metrów, złożona z szeregu krótkich podjazdów o przybliżonej różnicy wzniesień 40 metrów i długościach do 1,5 kilometra.

Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej www.mtbobiszow.pl w zakładce „zgłoszenia” umieszczony jest tam formularz elektroniczny zgłoszeń – na dystans MINI, zaznaczając jednocześnie kategorię dodatkową „MP Policji”. Na stronie internetowej dostępny jest również regulamin. Kontakt z organizatorem: email: organizator@mtbobiszow.pl lub telefon 661-690-666 lub 663-522-443. Organizatorem imprezy jest Gmina Grębocice oraz MTB Obiszów Team.

Pliki do pobrania