22. Międzynarodowy Półmaraton Philipsa w Pile

Data publikacji: 19.07.2012

Wakacje to znakomity czas, aby w chwilach wolnych popracować nad swoją kondycją. Powszechnie przecież wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch. A ci, dla których liczy się także sportowa rywalizacja i wyższy poziom adrenaliny, będą mieli okazję sprawdzić swoją formę podczas 22. Międzynarodowego Półmaratonu Philipsa, który odbędzie się 9 września w Pile.

Przedsięwzięcie organizowane jest  przez Stowarzyszenie Biegów  Ulicznych  w  Pile, a bieg ulicami grodu Staszica będzie miał miejsce na trasie posiadającej atest Stowarzyszenia Międzynarodowych Maratonów i Biegów Ulicznych. Impreza ma charakter międzynarodowy, a w jej ostatniej edycji uczestniczyło 2000 zawodniczek i zawodników z całego świata.   W jej ramach odbędą się m.in. Mistrzostwa Policji w Półmaratonie. Impreza ta została włączona do „Kalendarza Centralnych Imprez Sportowo – Rekreacyjnych Policji” zaplanowanych do realizacji pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji w 2012 roku.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie Półmaratonu: www.pila.halfmarathon.pl

link SP w Pile: http://pila.szkolapolicji.gov.pl/joomla/archiwum-aktualnosci/195-2012/kwiecien-2012/1883-22-polmaraton-philips-pila.html

 

Źródło: Szkoła Policji w Pile