Policjanci zmierzyli się z samorządowcami w turnieju tenisa stołowego

Data publikacji: 08.12.2008

Policjanci i pracownicy samorządowi pochłonięci na co dzień obowiązkami służbowymi i pracą zawodową bardzo chętnie spędzają czas wolny na rekreacji i rywalizacji sportowej. Przykładem tego jest turniej tenisa stołowego zorganizowany w sali gimnastycznej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu.

6 grudnia 2008 r. w sali gimnastycznej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu przy ul. Katowickiej spotkali się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu oraz pracownicy Urzędu Miasta Opola. Rozegrali między sobą towarzyski turniej tenisa stołowego.

Policję reprezentowali: Jan Chorążyczewski, Rafał Bartoszek, Aleksander Marek, Ryszard Węglowski. Drużynę Urzędu Miasta Opola, której kapitanem był Zastępca Prezydenta Opola - Janusz Kwiatkowski reprezentowali: Bogdan Miśkiewicz, Wacław Markowski oraz Przemysław Kultys.

Mecze turniejowe rozgrywane w grach deblowych i indywidualnych zakończyły się zwycięstwem drużyny Urzędu Miasta Opola. Dyplomy oraz puchary wręczył I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji podinsp. Jan Gałan oraz Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu - Waldemar Sierakowski.

Taka forma "odpoczynku na sportowo" jest alternatywą na codzienny stres, co pomaga zregenerować siły przed kolejnym tygodniem wytężonej pracy zawodowej. Jak zapowiedział Prezydent Janusz Kwiatkowski, tego typu rywalizacja sportowa z udziałem także innych podmiotów wprowadzona zostanie na stałe do kalendarza imprez organizowanych przez Miasto Opole.