Finał piłkarskich zmagań służb mundurowych

Data publikacji: 07.12.2008

W ramach V Halowych Mistrzostw MSWiA w Piłce Nożnej rozegrano finałowe mecze. Zwyciężył zespół reprezentujący Komendę Wojewódzką w Katowicach. Ślązacy w finałowym spotkaniu pokonali swoich kolegów z KWP z Krakowa.

Do boju o trzecie miejsce stanęła drużyna Straży Granicznej oraz Komendy Głównej. Po zaciętej walce zwycięstwo odniosła reprezentacja Straży Granicznej i to na szyjach jej zawodników zawisły brązowe medale.

O pierwsze miejsce walczyły zespoły z Komendy Wojewódzkiej z Katowic i Krakowa. Emocje sięgały zenitu, gdy policjanci z Katowic strzelając kolejne gole prowadzili swoją drużynę do zwycięstwa. W ciągu przeprowadzonych do tej pory pięciu edycji turnieju piłkarze z Komendy Wojewódzkiej w Katowicach drugi raz stanęli na najwyższym podium. Serdecznie gratulujemy!

Ceremonię zamknięcia turnieju poprowadził Komendant Miejski Policji w Koszalinie. W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie generała Tadeusza Pawlaczyka pogratulował wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników, sportowej pasji i ducha walki fair play oraz zaprosił wszystkich do udziału w przyszłorocznej edycji turnieju.

Końcowa klasyfikacja:

  1. KWP Katowice
  2. KWP Kraków
  3. Straż Graniczna