Informacyjny Serwis Policyjny

Otrzymali nagrodę od Komendanta Głównego Policji

Zamieszczony Data publikacji 27.11.2008
Trzech policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie za rzetelne i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych otrzymało podziękowania oraz nagrody pieniężne od Komendanta Głównego Policji gen. insp. Andrzeja Matejuka. Nagrodzeni policjanci na wniosek swoich przełożonych otrzymali nagrody z rąk I Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Arkadiusza Pawełczyka oraz Komendanta Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie insp. Sławomira Mierzwy.

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie obyła się odprawa służbowa podczas, której wręczono nagrody pieniężne policjantom, którzy wzorowo i rzetelne wykonują obowiązki służbowe. Wśród wyróżnionych znaleźli trzej policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Funkcjonariusze, na wniosek swoich przełożonych, otrzymali nagrody pieniężne z rąk I Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Arkadiusza Pawełczyka oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Sławomira Mierzwy.

Policjanci wykazali się profesjonalizmem, szybkim i zdecydowanym działaniem w czynnościach służbowych przy realizacji spraw dotyczących rozbicia zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym działającej na terenie Ostródy i okolic. Ich zaangażowanie, kompetencja zawodowa w istotny sposób przyczyniła się do zatrzymania przestępców.

 
Tagi:
powrót
drukuj