Informacyjny Serwis Policyjny

II Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie rozstrzygnięte

Zamieszczony Data publikacji 27.11.2008
II Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie zostały rozstrzygnięte. Zawodnicy - policjanci i pracownicy Policji w dwóch kategoriach wiekowych przez trzy ostatnie tygodnie pokonywali kolejne szczeble rozgrywek zbliżając się do tych najważniejszych walk. "Andrzejem Grubbą" Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie został sierż. szt. Damian Kurzelowski.

W hali sportowej przy ulicy Pstrowskiego 3 odbyły się półfinały, a potem finał II Mistrzostw Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Podczas tegorocznych rozgrywek w szranki stanęli - w kategorii do 40 lat: st. sierż. Zbigniew Czosek, sierż. szt. Przemysław Machel, asp. Janusz Gumkowski z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie oraz sierż. szt. Damian Kurzelowski ze Sztabu Policji KWP w Olsztynie.

W kategorii powyżej 40 lat o złoty laur walczyli podinsp. Janusz Sieja z KWP w Olsztynie, mł. asp. Andrzej Zieliński i nadkom. Jarosław Dobroński z OPP KWP w Olsztynie oraz nadkom. Artur Jeżewski z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Olsztynie.

W zawodach, które rozpoczęły się 5 listopada br. brało udział 35 policjantów i pracowników policji. Druga edycja jest kontynuacją rozpoczętych w ubiegłym roku mistrzostw. Zawodnicy w dwóch kategoriach wiekowych do 40 i powyżej 40 lat, w każdy poniedziałek i środę rozgrywali mecze, aż do wyłonienia zwycięzców.

Klasyfikacja w kategorii do 40 lat przedstawia się następująco:

  1. sierż. szt. Damian Kurzelowski Sztab Policji KWP
  2. st. sierż. Zbigniew Czosek OPP KWP
  3. sierż. szt. Przemysław Machel OPP KWP
  4. asp. Janusz Gumkowski OPP KWP

W kategorii powyżej 40 lat policjanci zajęli następujące miejsca:

  1. sierż. szt. Andrzej Zieliński OPP KWP
  2. podinsp. Janusz Sieja Wydział Kryminalny KWP
  3. nadkom. Artur Jeżewski Laboratorium Kryminalny KWP
  4. nadkom. Jarosław Dobroński OPP KWP

Super mistrzem turnieju został sierż. szt. Damian Kurzelowski.

Organizatorami Mistrzostw były Wydziały Komunikacji Społecznej oraz Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie.

 
Tagi:
powrót
drukuj