Informacyjny Serwis Policyjny

Wyróżnieni za szczególne osiągnięcia w służbie

Zamieszczony Data publikacji 25.11.2008
10 policjantów i 2 pracowników cywilnych garnizonu stołecznego usłyszało dziś podziękowania za swoje zaangażowanie w pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Warszawy i okolicznych powiatów. Listy gratulacyjne Komendanta Głównego Policji wyróżnionym osobom wręczył Zastępca Komendanta Stołecznego Policji.

Niecodzienna uroczystość odbyła się w Komendzie Stołecznej Policji. Najważniejszymi osobami, które zebrały się w Białej Sali byli policjanci i pracownicy wydziałów, komend rejonowych i powiatowych garnizonu stołecznego.

12 wyróżnionych osób odebrało listy gratulacyjne Komendanta Głównego Policji z rąk Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji - insp. Tadeusza Beredy. Oprócz docenienia ich dotychczasowej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa w stolicy i okolicznych powiatach, wyróżnione osoby usłyszały też życzenia dalszych sukcesów w realizacji, nie tylko służbowych planów.

Wyjątkowa atmosfera uroczystości i serdeczne słowa w listach gratulacyjnych, podpisanych przez Komendanta Głównego Policji, na długo pozostaną w pamięci 12 nagrodzonych dziś osób. Podziękowania i życzenia dalszych sukcesów w służbie, dla wszystkich nagrodzonych będą na pewno motywacją do jeszcze większego wysiłku.

 
Tagi:
powrót
drukuj