Zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Arka Mikulicza

Data publikacji: 27.09.2022

Prosimy o pomoc i udział w zbiórce pieniędzy na leczenie Arka Mikulicza, emerytowanego funkcjonariusza SPKP w Olsztynie, któremu przyszło stawić czoła rakowi trzustki. Arek wspaniały mąż, ojciec dwójki dzieci, człowiek, który na pierwszym miejscu stawia zdrowie i radość najbliższych!

Jeszcze kilka miesięcy temu tryskał energią, cieszył się każdym spędzonym dniem z rodziną oraz przyjaciółmi, był duszą towarzystwa. Przy nim nie dało się nudzić!

Jego pasją są skoki spadochronowe.

Skacząc w tandemie potrafił wyczarować uśmiech na każdej twarzy. Przy nim skok z 4000m stawał się niezapomnianym wspomnieniem, które każdy z Was zapamięta do końca życia.

Niestety wszystko zmieniło się w czerwcu, kiedy jego stan zdrowia drastycznie się pogorszył. Nagły brak apetytu, bóle żołądka, senność nie pozwalały normalnie funkcjonować. Wyniki badań potwierdziły najgorszą z możliwych opcji - rak trzustki z naciekami.

Od tego momentu wszystko się zmieniło. Wizyty u lekarzy, dieta, badania, ciągłe wyjazdy do specjalistów w każdym tygodniu zwiększają wydatki.

Arek jest po 3 chemiach, potrzebne są dodatkowe badania, co generuje ogromne koszty. Na tą chwile każda złotówka jest bardzo ważna.

Miki zawsze dbał o innych, teraz my zadbajmy o Niego!!!

Spełnijmy jego największe marzenie - pomóżmy Arkowi wrócić do zdrowia!!!

Poniżej link do zrzutki na leczenie i rehabilitację Arka:

https://zrzutka.pl/6k3f28