Informacyjny Serwis Policyjny

Informacyjny Serwis Policyjny

Nowi komendanci powiatowi w Mrągowie i Ostródzie

Zamieszczony Data publikacji 18.11.2010
Od dzisiaj obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie objął podinsp. Tomasz Klimek. Zastąpił na tym stanowisku podinsp. Krzysztofa Fic, który będzie teraz kierował jednostką w Ostródzie.

Dzisiaj decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie na stanowisko Komendanta Powiatowego w Mrągowie został powołany podinsp. Tomasz Klimek, który dotychczas piastował stanowisko komendanta w Ostródzie. Ukończył on Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie oraz Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie w Białymstoku. Służbę rozpoczął w Mrągowie, gdzie przeszedł przez wszystkie piony, począwszy od prewencji, aż po Sekcję Kryminalną, gdzie zajmował się przestępczością gospodarczą. Pełnił służbę na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Biskupcu, a następnie komendanta w Ostródzie.

Podczas dzisiejszej uroczystości zaznaczono, że podinsp. Krzysztof Klimek ma duże doświadczenie i umiejętności w kierowaniu jednostkami Policji. Jak sam oświadczył, wie jak bardzo ważna jest atmosfera w pracy. A w związku z tym, że od 40 lat związany jest z Mrągowem, zna każde miejsce, zakątek i ulicę tego miasta.

Podinsp. Krzysztof Fic od dzisiaj objął stanowisko komendanta powiatowego w Ostródzie. Jest to największa jednostka powiatowa w całym województwie warmińsko - mazurskim.

 
Tagi: kadry
powrót
drukuj