Po długiej chorobie zmarł nasz kolega asp. szt. Grzegorz Tomczyk

Data publikacji: 17.11.2020

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 14 listopada 2020 roku, po długiej chorobie zmarł nasz Kolega i Przyjaciel asp. szt. Grzegorz Tomczyk. Miał 45 lat. Pozostawił pogrążonych w smutku rodzinę i przyjaciół. W imieniu Komendanta Głównego Policji, kierownictwa, policjantów i pracowników KMP w Sosnowcu, jego najbliższym i przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia.

W dniu 14 listopada 2020 roku, po długiej chorobie zmarł nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu asp. szt. Grzegorz Tomczyk. Miał 45 lat. Osierocił 12-letnią córkę.

Grzegorz służył w Policji od 19 lat. Od początku związany był z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu, ostatnio pełnił służbę na stanowisku Dyżurnego Komisariatu Policji III.

Grzegorz na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Wspominać będziemy go jako ciepłego, uśmiechniętego, przyjacielskiego i życzliwego kolegę, a także znakomitego towarzysza w służbie. Był zawsze pomocny i gotów, by z każdym porozmawiać. Wspierał młodych policjantów w początkach ich służby. W trudnych sytuacjach zawsze  można było na niego liczyć.

Odszedł od nas po ciężkiej chorobie, pozostawiając bliskich i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W naszych sercach i pamięci trwać będzie na zawsze.

Komendant Główny Policji, kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu łączą się w bólu z pogrążonymi w żałobie bliskimi, składając wyrazy głębokiego współczucia.

Nabożeńtwo żałobne odbędzie się w dniu 19.11.2020 roku o godzinie 10.00 w Kościele PW Św. Antoniego w Katowcach przy Alei Niepodległości 4.