Mistrzyni Polski Służb Mundurowych w kickboxingu

Data publikacji: 28.09.2020

W miniony weekend w Krynicy Zdrój rywalizowało blisko 200 mundurowych z całego kraju. Reprezentantem Policji, a przede wszystkim łódzkiego garnizonu była mł.asp. Marta Mysur, która została Mistrzynią Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu we wszystkich trzech formułach. Gratulujemy !!!

Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu to turniej skupiający przedstawicieli różnych formacji m.in. wojska, policji, straży pożarnej, straży ochrony kolei, służby ochrony państwa itp. We współzawodnictwie, reprezentując łódzki garnizon startowała mł. asp. Marty Mysur z WKiSz KWP w Łodzi. Nasza koleżanka została mistrzynią Polski kat. -65 kg w trzech formułach: pointfighting, kicklight oraz K1.

Wspomniane zawody są kolejnym turniejem w tym roku, gdzie Mysur jest w czołówce. W 2020 roku na marcowym Pucharze Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu wspomniana przywiozła 2 złota i jedno srebro. Za swoje wyniki i rywalizację otrzymała, także puchar najlepszej policjantki turnieju. Najważniejszy start Marty w tym sezonie dopiero przed nią. Za kilka tygodni odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo, gdzie będzie brała udział w całym czwórboju taekwondo zarówno indywidualnie jak i z klubową drużyną.

Warto nadmienić, że Marta Mysur w swoim dorobku ma tytuł Mistrzyni Świata i Europy Seniorek w Taekwondo.

(KWP w Łodzi/js)