#JestAkcja z powietrza

Data publikacji: 03.09.2020

Myślisz, że zatrzymać pojazd może tylko policjant w białej czapce? Obejrzyj nasz najnowszy film w technologii 360 i przekonaj się sam. Załóż więc gogle VR i daj się ponieść akcji.

Jeżeli po obejrzeniu najnowszego odcinka zainteresowała Cię służba pilota lub kontrterrorysty w polskiej policji, to koniecznie zajrzyj na stronę Praca w Policji. Tam dowiesz się, od czego zacząć i co zrobić, aby założyć upragniony mundur.

Ciekawy świat  widziany oczyma policyjnych pilotów oraz kontr terrorystów możesz poznać także Ty, oglądając najnowszy film, zrealizowany dzięki współpracy Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej KGP i firmy vr360.pl. Podobnie jak poprzednie z serii #JestAkcja, wykonany został w technologii video 360, która pozwala na rejestrowanie rzeczywistości w pełnej sferze, czyli to Ty sam decydujesz, w którą stronę popatrzysz, a dzięki okularom VR dodatkowe, niepowtarzalne wrażenia stają się również Twoim udziałem. Tym razem bierzesz udział w działaniach wspólnie z funkcjonariuszami Zarządu Lotnictwa Policji Głównego Sztabu Policji Komendy Głównej Policji i funkcjonariuszami Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA”. Gotowy na akcję? Zaczynamy!

Już za tydzień zabierzemy Cię na kolejną wyjątkową akcję, jak zwykle nie uprzedzamy faktów, więc szczegółów jeszcze teraz Ci nie zdradzimy. Śledź więc uważnie nasze profile w mediach społecznościowych i nie daj się zaskoczyć. Weź udział w policyjnej akcji i podziel się wrażeniami w komentarzach pod kolejnymi filmikami. Napisz koniecznie, w jakich jeszcze akcjach chciałbyś wziąć udział wirtualnie razem z nami. Nie zapomnij dodać hasztag #JestAkcja. Daj się ponieść tej niepowtarzalnej, policyjnej przygodzie. Skoro nie możemy spotkać się na żywo, to spotkajmy się w wirtualnej rzeczywistości.

 

 

Śledźcie nasze profile w serwisach społecznościowych:

tekst: nadkom. Małgorzata Sokołowska-Makarowska
grafika: Edyta Banach-Rudzik
film: Radek Piotrowski, Leszek Cuper i Paweł Cegielski