Przyjdź i oddaj krew - Ty też możesz pomóc

Data publikacji: 01.09.2020

Honorowi dawcy z klubu przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu serdecznie zapraszają 3 września 2020 r. do akcji oddawania krwi. Przeprowadzona zostanie ona w pomieszczeniach klubu przy placu Muzealnym 16, w godzinach od 8.30 do 12.30.

Już 3 września br. możesz przyjść i oddać krew. Policjanci właśnie w ten dzień przygotowali kolejną już akcję na rzecz osób potrzebujących. Obsługę przy pobieraniu krwi zapewni bardzo miły personel medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu z ulicy Czerwonego Krzyża. Serdecznie zapraszamy.

Dotychczasowe akcje poboru krwi w Klubie Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno w środowisku policyjnym, jak również pracowników sądów i prokuratur. Każdorazowo przy okazji organizowanych akcji pozyskiwanych jest od kilku do kilkunastu nowych krwiodawców.

To kolejna już w tym roku akcja zorganizowana w pomieszczeniach klubu przy KWP we Wrocławiu.

Warto zaznaczyć, że funkcjonariusze oraz pracownicy Policji oddają krew nie tylko podczas akcji organizowanych przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy KWP we Wrocławiu, ale również podczas innych tego typu przedsięwzięć, w tym na hasło „Ratunek”. Do akcji zaproszeni zostali koledzy z Dolnośląskiej Sekcji IPA oraz Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej.

Zarząd Klubu HDK - PCK przy Komendzie Wojewódzkiej Policji serdecznie dziękuje wszystkim krwiodawcom, którzy uczestniczyli w dotychczas organizowanych akcjach i zaprasza do dalszej współpracy.

Pamiętaj! 3 września 2020 roku od godz. 8.30 do 12.30 oddając krew możesz komuś pomóc.

nadkom. Kamil Rynkiewicz