Informacyjny Serwis Policyjny

#GaszynChallenge przekroczył granice kraju

Zamieszczony Data publikacji 11.06.2020
30 rotacja jednostki specjalnej polskiej Policji w Kosowie podjęła wyzwanie #GaszynChallenge. Policjanci stacjonujący w Kosowie zostali nominowani przez koleżanki i kolegów z Katowic. Szczytna idea wparcia chorych na SMA Wojtusia i innych dzieci zatacza coraz szersze kręgi. Zawędrowała już na Bałkany. Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję ogromnie dziękujemy! Wierzymy, że los chorych dzieci można odmienić.

Na dziś na koncie Wojtusia jest już ponad 9 milionów złotych, a szczytna inicjatywa strażaków ochotników z Gaszyna #GaszynChallenge już dawno przekroczyła granice ich powiatu niosąc pomoc chorym dzieciom na terenie całej Polski. To również zasługa wszystkich osób, które włączyły się w tę charytatywną akcję.

Pamiętajmy też, że kolejne dzieci zmagające się z rdzeniowym zanikiem mięśni czekają na nasze wsparcie. Dlatego pompujemy już nie tylko dla Wojtusia! Dzięki uzbieranej kwocie chłopczyk będzie walczył o marzenia, a pompujemy i nominujemy dla kolejnych chorych dzieciaków!

Linki do skarbonek dzieci chorych na SMA, znajdują się poniżej lub też na stronie fundacji Siepomaga.

Zachęcamy również do wpłat na konto skarbonki Szymonka Porębskiego, chorego na nowotwór 12-miesiecznego mieszkańca Sądecczyzny.

Wspólnie zawalczmy o życie tych dzieci!

Poniżej linki do skarbonek dzieci chorych na SMA:

(KGP / dm)

Ładowanie odtwarzacza...
 
powrót
drukuj