Kolejne laury dla policyjnej inwestycji

Data publikacji: 20.09.2010

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. otrzymała dwa wyróżnienia w plebiscycie na Lubuskiego Mistera Budowy – Edycja 2009. Pierwsza ze statuetek dotyczyła przebudowy KWP w Gorzowie Wlkp., druga to nagroda za siedzibę KPP w Sulęcinie.

Już po raz 16 –sty Lubuska Izba Budownictwa zorganizowała plebiscyt na najlepszy obiekt budowlany województwa „Lubuski Mister Budowy”. Podstawowym założeniem tego przedsięwzięcia jest zachęcanie inwestorów do stałego podnoszenia jakości otaczającego nas budownictwa. Komisja oceniała końcowy efekt inwestycji, a także jej funkcjonalność i poziom wykończenia obiektów.

Komisja spośród wszystkich obiektów zgłoszonych do konkursu, oddanych do użytku w 2009 r. wyróżniła 14, z których 4 uzyskały tytuł Lubuski Mister Budowy – edycja 2009.

Dwa z tych tytułów otrzymała Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. w kategorii budownictwo użyteczności publicznej. Pierwszy za przebudowę swojej siedziby w Gorzowie oraz drugi za budynek KPP w Sulęcinie.

Otrzymane wyróżnienia są kolejnymi jeśli chodzi o budynki stanowiące siedziby jednostek Lubuskiej Policji. W 2007 r. otrzymaliśmy także wyróżnienie za budynek KPP w Świebodzinie, a w 2008 za KPP Słubicach i Żaganiu.

(źródło: KWP Gorzów Wlkp.)