Żegnamy Cię Paweł, zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!

Data publikacji: 22.01.2020

Smutek, żal i niedowierzanie towarzyszą nam od otrzymania wiadomości o śmierci Pawła Gruszki Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Hrubieszowie, wspaniałego człowieka i przyjaciela. Po ciężkiej chorobie odszedł od nas w wieku 41 lat. Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Ciężko znaleźć właściwe słowa kiedy umiera ktoś bliski. Ktoś kto jeszcze kilka tygodni temu pracował z nami, kto był dla nas przyjacielem i wsparciem. Smutek i niedowierzanie towarzyszą nam po otrzymaniu wiadomości o śmierci naszego przyjaciela i wspaniałego człowieka Pawła Gruszki Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.

Niedawno dowidzieliśmy się, że jest ciężko chory. Niestety pomimo ogromnej woli życia i determinacji do walki, przegrał z ciężką chorobą.

Paweł na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały człowiek, oddany przyjaciel i wzorowy policjant. Jego uśmiech, dobre słowo, życzliwość, serdeczność, wiedza i umiejętność rozmowy z każdym.
 

                                                                                 O wiele za wcześnie żeby się żegnać Pawle.

                                                                                  Będzie nam Ciebie bardzo brakowało.

 

Rodzinie i bliskim Pawła składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie,

przyjaciele, koleżanki i koledzy.