Spotkanie wigilijne służb mundurowych garnizonu zachodniopomorskiego

Data publikacji: 16.12.2019

W Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie odbyło się spotkanie wigilijne przedstawicieli wszystkich służb mundurowych garnizonu zachodniopomorskiego. Uroczystości przewodniczył biskup pomocniczy archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej Henryk Wejman, a inicjatorem wspólnej wigilii był Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Jacek Cegieła.

Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą i kolędami. Był to moment na serdeczne życzenia z okazji zbliżających się świąt i nadchodzącego nowego 2020 roku. Do życzeń podczas przemówień przyłączył się Pan Stanisław Wziątek – Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego. W imieniu wszystkich służb mundurowych głos zabrał nadinsp. Jacek Cegieła, który życzył wszystkim funkcjonariuszom zdrowych, wesołych, a przede wszystkim spokojnych i bezpiecznych świąt Bożego Narodzenia.

 

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w naszym województwie, w tym Policji, Straży Pożarnej, Wojska, Straży Granicznej, ITD, Straży Miejskiej oraz instytucji na co dzień współdziałających z tymi formacjami.

 

Następnie bp Henryk Wejman poświęcił opłatek oraz złożył życzenia wszystkim zachodniopomorskim funkcjonariuszom.

 

Zespół Prasowy KWP Szczecin