Strzelamy dla Stasia i Patryka

Data publikacji: 02.12.2019

Stołeczna Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA przy wsparciu Stowarzyszenia Weteranów Działań poza Granicami RP oraz Regionu Centralne Biuro Śledcze Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA są organizatorami „Otwartych Zawodów Strzeleckich o Puchary Prezesa Stołecznej Grupy Wojewódzkiej IPA, Prezesa Stowarzyszenia Weteranów Działań poza Granicami RP” i Dyrektora Biura Łączności i Informatyki KGP.

Zawody odbędą się 4 grudnia br. na strzelnicy Warszawianka przy ul. Dominika Merliniego 4 w Warszawie. W związku z powyższym organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w rywalizacji strzeleckiej w kategorii mundurowej OPEN oraz kategorii „Przyjaciół Stowarzyszenia SGW IPA i Stowarzyszenia Weteranów Działań poza Granicami RP”.

Podczas trwania zawodów odbędzie się koleżeńska zbiórka na rzecz sierot po naszym koledze Sebastianie Długoszu Naczelniku Wydziału Utrzymania Systemów Informatycznych Policyjnych i Krajowych Biura Łączności i Informatyki KGP, który wraz z małżonką Anią zginął w wypadku samochodowym 27 października 2019 roku. Życia rodzicom nie wrócimy, ale możemy pomóc 2-letniemu Stasiowi i 9-letniemu Patrykowi oraz ich najbliższym w tym najtrudniejszym dla nich czasie.

Osobą odpowiedzialną za przygotowanie ww. projektu jest Andrzej Kuczyński tel. 512 105 297, e-mail: ipa.pulkownik@o2.pl.

Trwa koleżeńska zbiórka pieniędzy. Osoby, które chcą pomóc mogą wpłacić datki na konto: Stołeczna Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa nr konta: 76 2130 00042001 0522 7574 0001 z dopiskiem „Strzelamy dla Stasia i Patryka”.

Pliki do pobrania