Informacyjny Serwis Policyjny

Informacyjny Serwis Policyjny

Rozpoczęcie XVI halowych mistrzostw MSWIA w piłce nożnej "Mielno 2019"

Zamieszczony Data publikacji 27.11.2019
Już od 16 lat miłośnicy piłki nożnej, na co dzień funkcjonariusze służb zrzeszonych pod szyldem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, spotykają się na mieleńskich zawodach. Kontynuując tradycję Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie wraz z ZW NSZZ Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego zorganizowała XVI Halowe Mistrzostwa MSWiA w Piłce Nożnej.

Od lat zawody obejmuje honorowym patronatem Komendant Główny Policji. Do walki o najlepsze miejsca i tytuły w tym roku stanęło 17 drużyn z całej Polski.

W dniu dzisiejszym (27.11.2019 r.) oficjalnego otwarcia XVI Halowych Mistrzostw MSWiA w Piłce Nożnej „Mielno 2019” w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadinsp. Jacka Cegieły dokonał Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie nadkom. Marcin Pilarczyk,  który życzył startującym zawodnikom sukcesów w sportowej rywalizacji oraz emocjonujących wrażeń kibicom i sympatykom tej dyscypliny. Zawody potrwają do soboty. Wtedy dowiemy się, które drużyny zajmą czołowe lokaty.

(KWP w Szczecinie/js)

  • Drużyny podczas meczu
  • Drużyny podczas meczu
  • Policjanci stojący podczas rozpoczęcia zawodów
  • drużyny czekające na rozpoczęcie mistrzostw
 
powrót
drukuj