Policyjni jeźdźcy śpieszą ze szpikową paczką

Data publikacji: 22.11.2019

Policjanci i pracownicy Policji po raz kolejny zaangażowali się w akcję „Szpikowa Paczka”. W Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu trwa zbiórka zabawek dla małych pacjentów z poznańskich oddziałów onkologicznych. Pierwszy raz jednak pełna mobilizacja nastąpiła w zespole policyjnych jeźdźców, którzy już nie mogą się doczekać, by zobaczyć uśmiechy na twarzach dzieci.

W Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu trwa zbiórka zabawek dla małych pacjentów z poznańskich oddziałów onkologicznych. Fundacja Anny Wierskiej „Dar Szpiku” po raz kolejny zaprosiła poznańskich policjantów do współtworzenia świątecznej akcji „Szpikowa Paczka”. Zabawki mają sprawić chorym dzieciom trochę radości w wyjątkowym okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Dlatego policjanci i pracownicy Policji z Ogniwa Konnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu już teraz pakują zgromadzone zabawki w mikołajowe worki, by zdążyć przekazać je na czas dla małych pacjentów. Wśród prezentów przeważają oczywiście konie – pluszaki, na biegunach, puzzle, książki oraz gry z tym motywem. Mobilizacja w zespole policyjnych jeźdźców była ogromna i każdy policjant oraz pracownik liczy, że przekazane zabawki sprawią, że dzieci, choć na chwilę zapomną o swoich codziennych troskach i po prostu pobawią się z uśmiechem.

(KWP w Poznaniu / kp)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 32.28 MB)