Data publikacji: 01.09.2010

Wczoraj, w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Słubicach, odbyła się uroczystość, podczas której policjanci i władze samorządowe powiatu słubickiego pożegnali dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Słubicach - inspektora Ryszarda Błażnika, który został przeniesiony do Komendy Miejskiej w Zielonej Górze na stanowisko Komendanta tamtejszej jednostki Policji.

Wczoraj w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Słubicach odbyła się uroczystość związana z pożegnaniem Komendanta insp. Ryszarda Błażnika.

W uroczystości wzięli udział funkcjonariusze i pracownicy cywilni KPP w Słubicach, Starosta Słubicki Pan Andrzej Bycka, Burmistrz Słubic Pan Ryszard Bodziacki, Prokurator Rejonowy w Słubicach Pan Mariusz Nowak oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych i samorządu terytorialnego.

Uczestniczący w pożegnaniu nie szczędzili słów uznania dla insp. Ryszarda Błażnika za prawie dwuletni okres kierowania jednostką Policji w Słubicach.

Życząc jednocześnie wielu sukcesów w dalszej służbie bowiem insp. Ryszard Błażnik obejmuje kierowaniem Komendę Miejską Policji w Zielonej Górze.

Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. inspektor Leszek Marzec powierzył obowiązki kierowania słubicką Policją dotychczasowemu Zastępcy podkom. Sylwestrowi Nowakowi, do czasu wyłonienia w procedurze konkursowej nowego komendanta słubickiej Policji.