Bieg charytatywny „TYTAN” dla Michałka

Data publikacji: 13.08.2019

25 sierpnia br. w Dubiecku odbędzie się II edycja biegu charytatywnego TYTAN! Będzie to bieg z licznymi przeszkodami na dystansie około 7 km. Organizatorami biegu są: Przemyski Region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Maciej Sochacki i Sławomir Hadro. Uczestnikom, którzy zdecydują się stanąć na starcie organizatorzy gwarantują świetną zabawę połączoną z ogromną satysfakcją niesienia pomocy potrzebującym.

Spotkanie Tytanów odbędzie się 25-go sierpnia 2019 roku, przy obiekcie sportowym Orlik w Dubiecku. Tam mieścić się będzie biuro zawodów i start. Organizatorzy zapewniają wspaniałą zabawę i TYTANICZNY wysiłek, a wszystko po to, by pomagać!  

Tegoroczna  edycja biegu charytatywnego "TYTAN" poświęcona będzie zbiórce środków pieniężnych na zakup sprzętu specjalistycznego, potrzebnego do funkcjonowania oraz wsparcia leczenia komórkami macierzystymi Michałka Łosia, syna członka Bieszczadzkiego Regionu SG IPA - strażnika granicznego BiOSG. 

Organizatorzy zachęcają do udziału w biegu, jak również do wsparcia projektu poprzez wpłaty darowizn na leczenie. Szczegóły dotyczące biegu znajdują się na stronie ipaprzemysl.pl.