Pomagamy malując i licytując

Data publikacji: 16.12.2018

Dzisiaj insp. Artur Bednarek Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach wraz z mł. insp. Piotrem Kanią Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach uczestniczyli w akcji pod hasłem „VIP-y malują bombki”. Jak co roku organizują ją Echo Dnia i Galeria Echo. W jej ramach zaproszone osoby dekorowały bombki, które następnie licytowano. Dochód z ich licytacji trafi do chorych dzieci.

Świętokrzyscy policjanci co roku uczestniczą w charytatywnej akcji wspierającej ludzi najbardziej potrzebujących. Jest ona organizowana przez redakcję gazety Echo Dnia oraz galerię. W tym roku mundurowych reprezentował insp. Artur Bednarek Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach wraz z mł. insp. Piotrem Kanią Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach. Z uwagi na cel tego przedświątecznego spotkania, do wykonania swojego zadania podeszli oni niezwykle sumiennie ale i z uśmiechem oraz poczuciem humoru.

Bombki, które zostały przygotowane przez policjantów cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród licytujących. Szybko nalazły nowych właścicieli. Organizatorzy przedsięwzięcia pieniądze uzbierane podczas licytacji przekażą na chore dzieci.

 

Opr. KT

Źródło: KWP w Kielcach