Nóż Komandosa w rękach katowickiego policjanta!

Data publikacji: 10.10.2018

Sukcesem dla katowickiego policjanta zakończył się start w XXII edycji Biegu o Nóż Komandosa. Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych odbyły się w Lublińcu. Nóż Komandosa trafił do st. sierż. Łukasza Oślizło z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Tym samym policjant zdobył tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w biegach przełajowych. Serdecznie gratulujemy!

6 października st. sierż. Łukasz Oślizło z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Katowicach wystartował w XXII Biegu o Nóż Komandosa - Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Crossie. Do Lublińca zjechali zawodnicy z całego kraju. 10 kilometrowa trasa wiodła po leśnych terenach dzielnicy Kokotek. St. sierż. Łukasz Oślizło z katowickiej komendy miejskiej okazał się najlepszy w kategorii mężczyzn. Ukończył 10-kilometrową trasę w czasie 37 minut i 19 sekund, biegnąc w pełnym umundurowaniu. Nóż Komandosa trafił w ręce Łukasza i tym samym policjant zdobył tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w biegach przełajowych. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo. Walka o tytuł mistrzowski trwała do ostatnich metrów.

Złota passa Łukasza trwa. Niedawno policjant odniósł sukces w Hiszpanii, gdzie wywalczył złoto, srebro i brąz na VII Europejskich Igrzyskach Służb Mundurowych w Lekkiej Atletyce.

(KWP w Katowicach / kp)