Pomóżmy córeczce policjanta

Data publikacji: 31.08.2018

Nowosolscy policjanci oraz „Grupa Motocyklowa S3 Nowe Miasteczko” zapraszają na II spotkanie motocyklowe wraz z kwestą na rzecz córki policjanta - Oli Łuczak. Piknik odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września w Nowym Miasteczku.

W piątek (31 sierpnia) o godzinie 17 rozpocznie się piknik motocyklowy oraz „bluesobranie” na terenie kąpieliska miejskiego w Nowym Miasteczku. W sobotę o godzinie 15.15 na rynku miejskim wyruszy II parada motocyklowa. Podczas całej imprezy do puszek będą zbierane pieniądze na leczenie chorej Oli, u której w sierpniu 2015 roku zdiagnozowano złośliwy nowotwór mózgu. Kiedy wszyscy myśleli, że wygrała, że może wrócić do rówieśników i cieszyć się z odrastających włosków… przy rutynowej kontroli spadł na rodzinę prawdziwy głaz informacji: nawrót choroby i kolejna skomplikowana operacja, chemioterapia, radioterapia oraz powrót na onkologię. Oleńka jest córką policjanta - dzielnicowego z Gminie Nowe Miasteczko, mł. asp. Adriana Łuczaka. Nie bądźmy obojętni na życie innych ludzi!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli zapraszają wszystkich chętnych do uczestniczenia w pikniku oraz do włączenia się do kwesty na rzecz chorej Oleńki.

 

Źródło: st.sierż. Justyna Sęczkowska

Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli