Koncert z okazji Dnia Kobiet

Data publikacji: 07.03.2018

W sali konferencyjnej Komendy Głównej Policji, przy ulicy Domaniewskiej, odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet zorganizowany przez Gabinet Komendanta Głównego Policji. Zaproszone przez Pana Komendanta Głównego Policji Panie wysłuchały przygotowanego specjalnie na tę okazję koncertu w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Policji i skrzypka Pana Bogdana Kierejszy. Gościem specjalnym była Pani Alicja Węgorzewska. W uroczystości wziął udział również Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński, Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk i Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Andrzej Szymczyk oraz nadinsp. Jan Lach.

Podczas spotkania wszystkim Paniom życzenia złożył Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński i Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk, w imieniu własnym i kierownictwa polskiej Policji. Wszystkim Paniom: policjantkom i pracownicom cywilnym KGP oraz Ministerstwa SWiA z okazji Dnia Kobiet przekazno najserdeczniejsze życzenia. Podziękowano za codzienną służbę i pracę, wyrażając swój szacunek i uznanie.

W tym roku po raz pierwszy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Policji uświetnił wirtuoz, skrzypek, multiinstrumentalista i kompozytor Pan Bogdan Kierejsza. Gościem specjalnym uroczystości była światowej sławy śpiewaczka operowa Pani Alicja Węgorzewska - dyrektor Opery Kameralnej w Warszawie.

Każda z Pań otrzymała kwiatka, a słodki poczęstunek zakończył spotkanie.

(mw/ foto: Konrad Bucholc, Paweł Ostaszewski Biuro Komunikacji Społecznej KGP)

Policja jest też kobietą ►

Kobieto Świeć Przykładem ►