Policjanci w szczytnym celu wzięli udział w turnieju charytatywnym

Data publikacji: 29.01.2018

Funkcjonariusze z koszalińskiej komendy wzięli udział w Piłkarskim Turnieju Charytatywnym Zespołów Mundurowych, w trakcie którego zbierane były środki na rehabilitację Konrada, którego plany zawodowe związane ze wstąpieniem do Policji przerwała ciężka choroba.

W weekend na hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sianowie odbył się Piłkarski Turniej Charytatywny Zespołów Mundurowych. Podczas spotkania to nie wynik meczu był najważniejszy, ale cel jaki przyświecał wszystkim uczestnikom turnieju, a więc pomoc dla Konrada.
Młody mieszkaniec Sianowa zdecydował, że swoją przyszłość zawodową chce związać z Policją. Niestety w trakcie badań poprzedzających przyjęcie do  naszej formacji jego plany życiowe przerwała diagnoza lekarska.
Konrad jest już po przeszczepie szpiku, ale teraz przed nim długa  i kosztowna rehabilitacja. Dlatego policjanci z koszalińskiej komendy, gdy dowiedzieli się o turnieju to bez wahania zdecydowali się wziąć w nim udział.
W sportowych zmaganiach wszystkim drużynom kibicował Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie kom. Marcin Pilarczyk. Komendant życzył Konradowi szybkiego powrotu do zdrowia oraz zachęcał by nie zaprzestawał i nadal realizował swoje życiowe marzenia.

sierż. Beata Gałka/AG