Odszedł wzorowy Policjant, wspaniały Kolega...

Data publikacji: 06.12.2017

Z ogromnym smutkiem informujemy, że 2 grudnia 2017 roku zmarł nasz Kolega i oddany Policjant st. asp. Adam Pichita z Komisariatu Policji III w Częstochowie. W kwietniu skończył 41 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich, przyjaciół i kolegów. Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia składa kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Głównej Policji.

Starszy aspirant Adam Pichita służbę w policji rozpoczął 12 lat temu. Przez ten czas dał się poznać jako wzorowy, odpowiedzialny i sumienny Policjant oraz wspaniały Kolega. Przez ostatnie lata pełnił funkcję Kierownika Rewiru Dzielnicowych w Komisariacie Policji III w Częstochowie. Jego śmierć jest ogromnym ciosem dla kochających Go najbliższych oraz wszystkich tych, którzy Go znali i cenili...

Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, policjanci i pracownicy policji garnizonu częstochowskiego łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek 8 grudnia 2017 roku o godz. 13.00 w Parafii Św. Andrzeja Boboli w Myszkowie.