Kolejne testy sprawnościowe dla kandydatów do Policji

Data publikacji: 13.11.2017

Lubuska Policji zaprasza wszystkich kandydatów oraz osoby zainteresowane wstąpieniem w jej szeregi na trening. Pod okiem policjantów będzie można przygotować się do testu sprawności fizycznej i przystąpić do próby pokonania elementów toru przeszkód. Najbliższe zajęcia odbędą się 13 listopada w Żaganiu oraz 15 listopada w Gorzowie Wlkp.

Lubuska Policja po raz kolejny organizuje doskonalenie umiejętności sprawnościowych dla chętnych do pracy w Policji. To odpowiedź na oczekiwania tych, którzy chcą wstąpić w szeregi naszej formacji. Dzięki temu każdy kandydat lub osoba zainteresowana może spróbować swoich sił. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę Lubuskiej Policji, którzy przez całe zajęcia służą radą i pomocą, by kandydaci sprawnie poradzili sobie z czasem, w jakim należy ukończyć tor przeszkód.

Najbliższa okazja do treningu będzie 13 listopada w godzinach 11:00-13:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół technicznych i Licealnych w Żaganiu przy ul. Pomorskiej 7 oraz 15 listopada w godz. 16:30-18:30 w sali gimnastycznej  Zespołu Szkół Nr 12 im. Jana III Sobieskiego przy ulicy Śląskiej 20 w Gorzowie Wlkp.

Informacja z zajęć zorganizowanych w Gorzowie Wlkp.:

http://lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/22693,Doskonalimy-przyszlych-policjantow.html