Katowicki dzielnicowy wicemistrzem w wyciskaniu sztangi

Data publikacji: 31.10.2017

Kolejny sukces dzielnicowego z Komisariatu V Policji w Katowicach. St. asp. Adam Rogala został Wicemistrzem Polski w wyciskaniu wielokrotnym 50% masy ciała. Policjant wycisnął 150 razy sztangę w czasie 5 minut. Serdecznie gratulujemy!

W ubiegłą sobotę we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski w wyciskaniu wielokrotnym sztangi, równej połowie masy ciała zawodnika. W zawodach wzięli udział zawodnicy z Polski oraz z zagranicy, w tym również dzielnicowy z katowickiej „piątki” - st. asp. Adam Rogala. Policjant wycisnął 150 razy sztangę w czasie 5 minut. Rywalizacja była bardzo zacięta. Różnica pomiędzy trzecim a pierwszym zawodnikiem w kategorii wagowej +85 kg wyniosła zaledwie 5 powtórzeń. Dzielnicowy stanął na podium, zajmując ostatecznie II miejsce.

Dzielnicowy w codziennej służbie promuje wśród młodzieży idee związane z zagospodarowaniem czasu wolnego m.in. organizuje zawody sportowe oraz spotkania w szkołach i świetlicach środowiskowych. W czasie spotkań rozmawia z młodzieżą o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, o zagrożeniach związanych z codziennym użytkowaniem internetu i treściach zamieszczanych w "sieci". W swoim rejonie dzielnicowy cieszy się dużą sympatią mieszkańców, którzy wiedzą, że zawsze mogą liczyć na jego pomoc.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: KWP Katowice