III Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego NSZZ Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego

Data publikacji: 28.09.2017

W dniu 27 września 2017 roku na strzelnicy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie odbyła się III edycja Zawodów Strzeleckich o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego.

Od godzin porannych na strzelnicy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie trwały zmagania reprezentantów wszystkich jednostek terenowych Policji województwa zachodniopomorskiego w zmaganiach strzeleckich.

Uczestnicy zawodów musieli wykazać się nie tylko opanowaniem i celnym okiem, ale również szybką i sprawną reakcją, ponieważ właśnie te cechy decydowały o końcowej klasyfikacji.


W klasyfikacji zespołowej bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja SPAP, a trzecie KMP w Koszalinie.

Indywidualnie najlepszym strzelcem okazał się Sebastian Cupryjak z KWP w Szczecinie, tuż za nim uplasował się Krzysztof Kosiński ze SPAP- u, a miejsce 3 przypadło w udziale Andrzejowi Borysowi z KMP w Szczecinie.

Laureatom pamiątkowe puchary i medale wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, mł. insp. Jarosław Pasterski wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Gryfinie, insp. Kazimierzem Piotrowskim i Przewodniczącym NSZZ Policjantów województwa zachodnio-pomorskiego Marianem Boguszyńskim.

Źródło: KWP Szczecin