Dołącz do najlepszych i wstąp w policyjne szeregi

Data publikacji: 03.10.2017

Jeśli czujesz się wyjątkowy, łatwo nawiązujesz kontakty i pragniesz pomagać innym wstąp w niebieskie szeregi! Stałość zatrudnienia, szereg uprawnień, ciekawy charakter służby, ale przede wszystkim ogromną satysfakcję i szerokie możliwości rozwoju możemy zagwarantować każdemu, kto marzy o tym, aby w życiu robić coś pożytecznego. Zostań jednym z blisko 100 tysięcy doskonale wyszkolonych policjantów, którzy cieszą się coraz większym zaufaniem społecznym.

Jeszcze w tym roku szeregi śląskiej Policji zasili ponad 200 osób. Staną w nich najlepsi z kandydatów, którzy przejdą pomyślnie proces doboru. Obecnie policyjne kadry zasilają coraz lepiej wykształceni młodzie ludzie, którzy marzą o wyjatkowej pracy i stałości zatrudnienia. Wyjątkowość służby w Policji idzie w parze z ogromną satysfakcją i możliwością rozwoju zawodowego, a przede wszystkim z licznymi uprawnieniami.

O tym, że współczesnych policjantów cechuje wyjątkowy profesjonalizm oraz wysoka jakość podejmowanych przez nich działań świadczy nie tylko fakt, że cieszą się oni coraz to większym zaufaniem społecznym, ale też wciąż ogromna liczba kandydatów przypadająca na jedno miejsce. Choć rekrutacja trwa cały rok to procedura jednak do łatwych nie należy, gdyż przecież poszukiwani są najlepsi z najlepszych. Jeśli zatem czujesz się jednym z nich – nie zwlekaj! Już dzisiaj odwiedź stronę, na której znajdziesz wszystkie informacje na temat doboru i zrób pierwszy krok, aby ruszyło Twoje postępowanie kwalifikacyjne.

Informator dla kandydatów