Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie - Piła 2017

Data publikacji: 28.08.2017

Już w niedzielę wystartują zawodnicy w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie rozgrywanym w ramach 27. Międzynarodowego Półmaratonu Philips. W ramach biegu prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa. Impreza została objęta patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji, który rokrocznie funduje puchary dla najlepszych zawodników i drużyn z Polski i zagranicy.

Szkoła Policji w Pile dla zawodników klasyfikacji indywidualnych przewidziała również cenne nagrody i wyróżnienia. Przypominamy, że przed biegiem jest możliwość skorzystania z szatni, wraz z natryskami, dostępnych przy hali sportowej Szkoły. Do dyspozycji jest również obiekt sportowy. Przed biegiem (od godz. 9.00) i bezpośrednio po nim, będzie otwarta brama od ul. Konopnickiej (brama przy hali sportowej). Wejście na teren Szkoły Policji w Pile za okazaniem legitymacji służbowej.

Do imprezy przystąpi 144 zawodników: 128 z Polski, 7 z Łotwy, 5 z Rumunii i 4 z Malty.

Uwaga!

Z uwagi na duże zainteresowanie pilską imprezą (4756 zgłoszonych zawodników), w tym roku ustalono nową trasę biegu, przesuwając start na al. Wojska Polskiego. Na stronie internetowej Stowarzyszenia Biegów Ulicznych► znajduje się również regulamin imprezy oraz trasa biegu.

 

Pliki do pobrania