Prosimy o wsparcie naszej koleżanki Edyty Grzeszczak-Olkowicz w walce o życie!

Data publikacji: 18.08.2017

Edyta Grzeszczak-Olkowicz to była policjantka, która przez wiele lat związana była z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie. Pełniła między innymi funkcję komendanta komisariatu w Lesznowoli. Od kilku lat zmaga się się chorobą nowotworową. Zalecana w jej przypadku immunoterapia niestety nie jest refundowana przez NFZ i jest bardzo kosztowna. W imieniu Edyty liczymy na Waszą pomoc!

Edyta mam 48 lat. Od lipca 2016r. leczy się z powodu raka drobnokomórkowego płuca lewego. Edyta to była policjantka związana zarówno z Piasecznem, jak i Lesznowolą, gdzie pełniła służbę jako komendant komisariatu. Niestety choroba nowotworowa zmieniła cały jej świat. Przeszła chemio- i radioterapię, a ponieważ leczenie przyniosło pożądane efekty z optymizmem spojrzała w przyszłość, chociaż choroba kazała jej przewartościować dotychczasowe życie.

Niestety choroba powróciła i znów Edyta stanęła do walki. Poza leczeniem konwencjonalnym, chce wykorzystać również inne metody leczenia, w tym bardzo obiecującą immunoterapię, która niestety nie jest refundowana przez NFZ. To nowatorskie leczenie jest długotrwałe i bardzo kosztowne. Dajmy Edycie szansę na przyszłość, by nadal mogła cieszyć się życiem!
 

Dzięki Naszej i Waszej pomocy uda nam się to osiągnąć. Dziękujemy za każdą ofiarowaną złotówkę.

nr konta: 03 1050 1025 1000 0090 7328 2841

tytułem FON-SUB-GRZ-01

Na stronie poniższej fundacji znajduje się nazwisko Edyty Grzeszczak-Olkowicz, i tam pieniądze można przekazywać bezpośrednio poprzez system płatności e-payU.

Fundacja Onkologiczna Nadzieja
ul. Kwatery Głównej 46, lok. U1
04-294 Warszawa


www.fundacjaonkologicznanadzieja.org

e-mail: fon@fundacjaonkologicznanadzieja.org